** سال 1398 رونق تولید ** *** به سایت دانشکده پیراپزشکی نهاوند خوش آمدید *** (لطفا جهت نمایش بهتر سایت از اینترنت اکسپلورر نسخه 8 به بعد یا مرورگر کروم استفاده کنید)
صفحه اصلیمعرفی دانشکدهریاستمعاونت آموزشیهیئت علمیاداره آموزشبرنامه كلاسي 972حساب كاربران اينترنتارتباط با ما
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
دانشكده پيراپزشكي شهرستان نهاوند
رزرو غذا
امتحانات 971
سيستم آموزش
حديث روز
اتوماسيون اداري
سامانه بازرسي
پرتال كاركنان
اخبار > كلاس آشنايي دانشجويان با قوانين انضباطي


  چاپ        ارسال به دوست

كلاس آشنايي دانشجويان با قوانين انضباطي

 

 

 

 

کلاس توجیهی آشنایی با قوانین و مقررات دانشجویان جدیدالورود در دانشکده نهاوند برگزار شد.

دبیر شورای بدوی انضباطی دانشگاه با حضور در دانشکده پیراپزشکی نهاوند، قوانین و مقررات انضباطی را به دانشجویان آموزش دادند.

به گزارش سایت مفدا همدان و روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی نهاوند با شروع سال تحصیلی ۹۸- 1397 و لزوم آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات انضباطی_آموزشی و دستور مقام رهبری در آرامش بخشیدن دانشجویان و اساتید و داشتن آگاهی آنان با قوانین و مقررات و شناخت حق و حقوق خود، دبیر شورای بدوی انضباطی دانشگاه "عطایی منزه" اقدام به آموزش دانشجویان دانشکده پیراپزشکی نهاوند نمودند.

در ابتدا این کلاس توجیهی اهداف این جلسه که آگاهی بخشیدن و آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات آموزشی و دسته بندی انواع تخلفات بود پرداخت که در این جلسه دانشجویان رشته های پرستاری و اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی نهاوند حضور داشتند.

در این برنامه آموزشی انواع تخلفات مربوط به پوشش، آموزشی، اخلاق حرفهای و غیره به دانشجویان آموزش داده شد و سپس تنبیهات آنها نیز گوشزد شد.

در ادامه چند پرونده تخلفات با دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت و در خاتمه نیز آشنایی دانشجویان با پایگاه اطلاع رسانی، خبری مفدا همدان و نحوه عضو گیری به آنان توضیح داده شد.

.

.

 


٠٨:٥٣ - 1397/07/25    /    شماره : ٨٨٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٣خروج
سايت هاي ويژه
.
.
.
.
پیگیری نامه
شماره :   
اذكار هفته
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 63764
 بازدید امروز : 24
 کل بازدید : 336253
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 1.3800

آرشیو اخبار>>